قوانین و مقررات
شرایط استفاده از سرویس تماشاخونه در تاریخ ۲۷ مرداد ماه ۱۳۹۷ بروزرسانی گردید.
 • شرایط استفاده

  «تماشاخونه» یک سکوی نمایش درخواستی فیلم درخواستی هوشمند می‌باشد که امکان دسترسی به فیلم‌ها و سریال‌ها را از طریق اتصال به اینترنت توسط برخی از رایانه‌ها، تلفن‌های همراه، تبلت و سایر دستگاه‌های پخش‌کننده برای «مشترکین» یا «کاربران» خود فراهم می‌نماید.

  در استفاده از سرویس اشتراکی «تماشاخونه» و خدمات عضويت مرتبط، «سرویس تماشاخونه»، «سرویس ما» یا «سرویس» به معنای خدمات ارائه شده برای تماشای محتوا توسط «سرویس تماشاخونه» از جمله تمامی ویژگی‌ها و قابلیت‌ها، توصیه‌ها و پیشنهادها، وب‌سایت، رابط کاربر، سامانه، اپلیکیشن، تمام نرم‌افزار، و محتوای نمایشی مرتبط با سرویس اشتراکی و خدمات عضويت «تماشاخونه» است.

  سرویس «تماشاخونه» توسط شرکت «آسیاتک» در جمهوری اسلامی ایران، به شما ارائه می‌گردد. استفاده شما از سرویس «تماشاخونه» مشروط به شرایط و قوانین آن می باشد.

 • اشتراک

  عضويت شما در «تماشاخونه» می‌تواند در فرم‌های مختلف و براساس انتخاب بسته‌های گوناگون (به عنوان مثال بسته روزانه، بسته هفتگی، و غیره) انجام گردد. اشتراک شما ممکن است به طور خودکار تمدید شود. اگر تمدید اشتراک به صورت خودکار امکان پذیر باشد، این مورد در هنگام خرید اعلام خواهد شد. عضويت شما در «تماشاخونه» تا زمانی که توسط شما متوقف گردد، یا بدلیل عدم پرداخت هزینه سرویس متوقف گردد، ادامه خواهد داشت.

  برای استفاده از «تماشاخونه» شما باید به وب‌سایت یا اپلیکیشن «تماشاخونه» دسترسی داشته باشید، و همچنین یک روش معتبر جهت پرداخت هزینه استفاده از سرویس (عضویت) را به انجام رسانید. شما می‌توانید روش پرداخت هزینه استفاده از سرویس را در صورت نیاز تغییر دهید یا به روزرسانی نمایید. شما همچنین می توانید جزئیات مربوط به اشتراک خود در سرویس «تماشاخونه» را با مراجعه به وب‌سایت و اپلیکیشن «تماشاخونه» و کلیک بر روی صفحه «پروفایل» خود مشاهده کنید. توجه کنید که ترتیب گزینه های صفحه «پروفایل» در وب‌سایت و اپلیکیشن «تماشاخونه» امکان دارد بعد از هر بروزرسانی نرم افزار تغییر یابد.

  سیستم هوشمند «تماشاخونه» به گونه‌ای طراحی و پیاده‌سازی گردیده است که بتواند براساس سرعت اینترنت یک مشترک، محتوای ممتاز «تماشاخونه» را با بهترین کیفیت پخش و در اختیار مشترک خود قرار داده و بدینوسیله بتواند در کاهش هزینه اینترنت شخصی مشترک فوق نقش مهمی را ایفا نماید. همچنین ممکن است بر اساس سیاست‌های «تماشاخونه» هزینه استفاده از اینترنت برای برخی مشترکین رایگان در نظر گرفته شود.

 • دوره اشتراک رایگان، ترفیعات و جوایز

  «تماشاخونه» ممکن است با اختیار شخصی، دوره‌های اشتراک رایگان یا ترفیعات و جوایز برای استفاده و تبلیغ از سرویس «تماشاخونه» برای برخی از مشترکین کنونی یا مشترکین جدید خود، یا کاربران شرکا و پیمانکاران تجاری خود، را در هر مقطع زمانی ارائه نماید. به همین ترتیب، «تماشاخونه» حق تصمیم گیری در مورد لغو دوره های اشتراک رایگان یا ترفیعات و جوایز برای برخی از اعضا را به دلیل عدم واجد شرایط بودن، سوء استفاده، جعل، یا دلایل دیگر را دارا می‌باشد.

 • هزینه اشتراک

  پرداخت هزینه اشتراک: شما مسئول پرداخت هزینه اشتراک برای سرویس «تماشاخونه» و هر گونه هزینه‌های دیگری که ممکن است در ارتباط با استفاده شما از سرویس «تماشاخونه»، از جمله مالیات و هزینه سرویس تراکنش یا سایر هزینه‌های مربوط به پردازش روش پرداخت و دیگر هزینه‌های پرداختی مرتبط، می‌باشید. پرداخت هزینه اشتراک شما از منبع مالی شما و از طریق روش پرداخت انتخابی شما بصورت خودکار انجام می‌گیرد. جزئیات مربوط به پرداخت هزینه اشتراک خود برای سرویس «تماشاخونه» را با مراجعه به وب‌سایت و اپلیکیشن «تماشاخونه» و کلیک بر روی صفحه «پروفایل» خود مشاهده کنید.

  روش پرداخت: شما می توانید روش پرداخت صورت‌حساب خود را با مراجعه به وب‌سایت و اپلیکیشن «تماشاخونه» و کلیک بر روی صفحه «پروفایل» خود تغییر دهید. اگر پرداخت صورت‌حساب شما به دلیل انقضا کارت یا منبع پرداخت، عدم وجود وجه پرداختی کافی و یا هر مانع دیگری با موفقیت صورت نگرفت، و شما روش یا منبع پرداخت خود را جهت پرداخت موفقیت آمیز تغییر ندهید و یا اشتراک خود در سرویس «تماشاخونه» را لغو نکنید، «تماشاخونه» ممکن است دسترسی شما به سرویس «تماشاخونه» را تا زمانی‌که پرداخت‌های الزامی به طور کامل انجام گیرد را متوقف نماید.

  هنگامی که روش پرداخت با تمدید خودکار خود را بروزرسانی می‌کنید، به «تماشاخونه» اجازه می‌دهید که بصورت خودکار استمرار به دریافت هزینه اشتراک شما برای سرویس «تماشاخونه» نماید. مسئولیت پرداخت هرگونه هزینه اشتراک که قبل از بروزرسانی روش پرداخت شما پرداخت نگردیده است همچنان با شما می‌باشد. بروزرسانی یا تغییر روش پرداخت شما ممکن است هزینه‌های خاصی مانند هزینه سرویس تراکنش یا سایر هزینه های مربوط به پردازش روش پرداخت شما برای شما به همراه آورد. برای جزئیات بیشتر به ارائه دهنده سرویس روش پرداخت خود مراجعه کنید.

  تغییرات در قیمت ها و بسته های سرویس: «تماشاخونه» ممکن است بسته‌های سرویس و قیمت سرویس‌های خود را در زمان های گوناگون تغییر دهد. اطلاعات مربوط به تغییر قیمت سرویس‌ها یا تغییرات در بسته‌های سرویس در وب‌سایت و اپلیکیشن «تماشاخونه» اعلام می‌گردند.

 • سرویس «تماشاخونه»

  حداقل سن برای عضویت در سرویس تماشاخونه هجده (۱۸) سال میباشد. افراد زیر سن هجده (۱۸) سال می‌توانند با رعایت رده‌ی سنی فیلم‌ها از این سرویس استفاده نمایند.

  سرویس «تماشاخونه» و هر محتوایی که از طریق سرویس مشاهده می‌کنید فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما است. در طول اشتراک شما در «تماشاخونه» ، شما دارای یک مجوز محدود، غیر انحصاری، و غیر قابل انتقال برای دسترسی به سرویس «تماشاخونه» و مشاهده محتوای «تماشاخونه» می‌باشید. بجز مجوز محدودی که در بالا ذکر گردید، هیچ محتوا، حقوق، عنوان، انحصار، یا مالکیت به شما تعلق نخواهد گرفت. شما ضمن موافقت با شرایط مذکور، متعهد هستید که از سرویس «تماشاخونه» در اماکن عمومی و برای اجرای عمومی استفاده نکنید.

  تعداد دستگاه هایی که شما به طور همزمان می توانید جهت تماشای محتوای سرویس «تماشاخونه» استفاده کنید بستگی به بسته سرویس اشتراکی شما دارد.

  «تماشاخونه» به طور مرتب تغییرات و بروزرسانی‌های گوناگونی را در سرویس خود اعمال می‌کند که می‌تواند شامل تغییرات و بروزرسانی تمامی یا قسمتی از محتوای موجود گردد. علاوه بر این، «تماشاخونه» مستقیما کیفیت، کمیت و جنبه‌های مختلف سرویس خود را بررسی می‌کند. این بررسی در برگیرنده وب‌سایت، اپلیکیشن، رابط‌کاربر، ویژگی‌های تبلیغاتی و در دسترس بودن محتوای و غیره است.

  شما ضمن موافقت با شرایط مذکور، متعهد هستید که از سرویس «تماشاخونه» و تمام ویژگی‌ها و قابلیت‌های مرتبط با آن تحت قوانین و مقررات مربوطه در جمهوری اسلامی ایران، و همچنین سایر محدودیت‌های استفاده از سرویس یا محتوای «تماشاخونه»، استفاده نمایید.

  شما ضمن موافقت با شرایط مذکور، متعهد هستید که مجاز نمی‌باشید که محتوا و اطلاعات موجود در سرویس «تماشاخونه»، و اطلاعاتی که از طریق سرویس «تماشاخونه» دریافت می‌شود را دانلود، بایگانی، پخش، ویرایش، نمایش، انتشار، واگزاری، ارائه به فروش، یا ارائه به استفاده کنید (به جز مواردی که اجازه نامه مورد نیاز صریحا و بصورت مکتوب توسط «تماشاخونه» صادر گردیده است). شما همچنین ضمن موافقت با شرایط مذکور، متعهد هستید که مجاز به تولید محتوا و تولید اطلاعات مشتق شده از محتوا و اطلاعات از طریق سرویس «تماشاخونه» نمی‌باشید.

  شما ضمن موافقت با شرایط مذکور، متعهد می‌شوید که هیچکدام از سیستم‌ها و نرم‌افزارهای محافظتی سرویس «تماشاخونه» را دور نمی‌زنید، حذف نمی‌کنید، تغییر نمی‌دهید، غیرفعال نمی‌کنید، گمراه نمی‌کنید، دستکاری نمی‌کنید، و تخریب یا خنثی نمی‌کنید. شما ضمن موافقت با شرایط مذکور، متعهد هستید که مجاز نیستید که از ربات، اسکرپر یا دیگر ابزارهای فنی خودکار و غیرخودکار برای دسترسی به سرویس «تماشاخونه» یا سایر محتوا و محصولات یا فرایندهای قابل دسترسی از طریق سرویس «تماشاخونه» استفاده کنید، یا با وارد کردن کد و برنامه های نرم افزاری خودکار و غیرخودکار برای کدشکنی، مهندسی معکوس، تغییر، گمراه سازی، دستکاری یا جداسازی نرم‌افزار، محتوا، محصولات یا فرایندهای سرویس «تماشاخونه»، یا استخراج اطلاعات و فرایندهای سرویس «تماشاخونه» اقدام کنید.

  علاوه بر این، شما ضمن موافقت با شرایط مذکور، متعهد هستید که مجاز به بارگزاری محتوا، ارسال پست الکترونیکی، یا هر گونه مرسولات که برای قطع، نابود کردن یا محدود کردن قابلیت هر گونه نرم‌افزار یا سخت‌افزار کامپیوتر یا تجهیزات مخابراتی مرتبط با سرویس «تماشاخونه» طراحی شده است، از جمله هر گونه ویروس یا کدهای نرم افزاری، فایل‌ها و برنامه‌های کامپیوتری نیستید.

  اگر شما شرایط استفاده از سرویس «تماشاخونه» و خدمات اشتراک آن را نقض کنید یا در استفاده غیرقانونی یا جعلی از این سرویس مشارکت داشته باشید، نه تنها استفاده شما از سرویس «تماشاخونه» متوقف یا محدود خواهد گردید، بلکه اقدام به پیگرد قانونی نیز خواهد شد. در موارد بالا، هزینه های اشتراک شما، اگر پرداخت گردیده باشند، چه بصورت کامل یا بصورت جزئی غیر قابل برگشت (بازپرداخت) یا بستانکاری (اعتبار) خواهند بود.

  کیفیت نمایش محتوای سرویس تماشاخونه در دستگاه‎‌های مختلف (رایانه‌ها، تلفن‌های همراه، تبلت و سایر دستگاه‌های پخش کننده) متفاوت می‌باشد که بستگی به عوامل مختلفی مانند موقعیت مکانی شما، پهنای باند یا سرعت اتصال اینترنتی شما دارد. دستری به محتوی HD، Full HD، Ultra HD و HDR بستگی به خدمات اینترنت شما و قابلیت‌های دستگاه پخش کننده شما دارد. تمامی محتوای سرویس «تماشاخونه» همیشه در همه فرمت‌های موجود مانند HD، Full HD، Ultra HD و HDR در دسترس نمی‌باشد. با توجه به بسته سرویس اشتراکی شما، ممکن است که محتوای مورد نظر را در فرمت خاصی دریافت کنید. تنظیمات اولیه و پیش فرض پخش فیلم در شبکه های مخابراتی شامل فرمت های HD، Full HD، Ultra HD و HDR نمی‌باشند. حداقل سرعت اتصال اینترنتی برای کیفیت استاندارد ۰٫۵ مگابایت در ثانیه است. توصیه می‌کنیم که یک اتصال سریع‌تر اینترنتی برای کیفیت بهتر ویدئو تهیه کنید.

  نرم افزار «تماشاخونه» به گونه ای طراحی گردیده است تا امکان مشاهده محتوای موردنظر از طریق رایانه‌ها، تلفن‌های همراه، تبلت و سایر دستگاه های پخش‌کننده برای «مشترکین» یا «کاربران» سرویس تماشاخونه فراهم گردد. نرم افزار «تماشاخونه»، با ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن، ممکن است برای دستگاه‌ها و سیستم‌های مختلف متفاوت باشد. استفاده از سرویس «تماشاخونه» بستگی به دستگاه و سیستم مورد استفاده شما، ممکن است نیاز به استفاده از نرم‌افزارها و مجوزهای ثالث داشته باشد. طراحی و ساختار نرم افزار «تماشاخونه» به گونه‌ای است که نسخه‌های بروزرسانی شده نرم‌افزار «تماشاخونه» و افزارهای ثالث مربوطه را، با توجه به دستگاه و سیستم مورد استفاده کاربر، بصورت خودکار دریافت گردد.

 • رمزهای عبور و دسترسی به حساب

  شما مسئول بروزرسانی و حفظ اطلاعات دقیق خود در حساب «تماشاخونه» خود هستید.

  مشترکی که حساب «تماشاخونه» و روش پرداخت خود را ثبت کرده است ("مالک حساب") شخصا مسئول دسترسی به و کنترل حساب «تماشاخونه» خود، جهت دسترسی به سرویس «تماشاخونه» ، میباشد. برای حفظ کنترل حساب «تماشاخونه» خود و جلوگیری از دسترسی متفرقه و غیرمجاز به اطلاعات شما (که شامل سابقه مشاهدات شما در سرویس «تماشاخونه» می‌باشد)، شما باید دسترسی و استفاده از دستگاه های خود و رمز عبور خود را کنترل و حفاظت کنید.

  جهت جلوگیری از سرقت هویت و یا سایر فعالیت های جعلی و غیر قانونی، ممکن است حساب «تماشاخونه» شما مسدود گردد یا به حالت تعلیق درآید تا از شما، «تماشاخونه»، و شرکا و پیمانکاران تجاری «تماشاخونه» محافظت گردد.

 • متفرقه

  قانون حاکم: شرایط استفاده از سرویس «تماشاخونه» و خدمات اشتراک آن بر طبق قوانین و مقررات مربوطه در جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. این شرایط در برگیرنده هیچگونه محدودیتی بر یا مغایرتی با حقوق حمایت از مصرف کننده تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران نمی‌باشد.

  قوه قهریه و اتفاقات غیر قابل پیش بینی: «تماشاخونه» هیچ مسئولیت و تعهدی در قبال کاربر (مشترک) به دلیل تاخیر در یا عدم انجام هر گونه تعهدی که در اثر قوه قهریه و اتفاقات طبیعی غیر قابل پیش‌بینی شده مانند طوفان، زلزله، آتش‌سوزی، تلفات، اعتصاب، قطع برق، اشکالات ماهواره، اخراج، ورشکستگی، اختلافات کار و شغلی، اختلال در امور اداری، شورش، جنگ، اضطرار و اختلال کشوری و ملی، اقدامات دولتی، تحریم از سوی مراجع بین المللی یا کشورهای دیگر، یا سایر مواردی که فراتر از کنترل «تماشاخونه» می‌باشد، ندارد.

  محتوای ناخواسته: «تماشاخونه» محتوا یا ایده های ناخواسته را قبول نمی‌کند و بابت شباهت محتوا، محصولات، فرایندها، قابلیت‌ها، نرم افزار، مطالب، سیستم‌ها، گزینه‌ها، ویرایش، طراحی، بازاریابی و تبلیغات، و دیگر موارد تجاری و اجرایی خود با مطالب یا ایده های ارسال شده به «تماشاخونه»، یا با مطالب یا ایده‌های دیگر در هر رسانه ای، مسئولیت نمی‌پذیرد.

  پشتیبانی کاربران: برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات «تماشاخونه» و ویژگی‌های آنها، و اگر نیاز به کمک دارید، خواهشمندیم به «ارتباط با ما» در وب‌سایت و اپلیکیشن «تماشاخونه» مراجعه کنید.

  اعتبار شرایط: اگر هرگونه از شرایط ذکر شده جهت استفاده از خدمات اشتراک در سرویس «تماشاخونه» غیرقانونی، یا غیرقابل اجرا، یا بدون اعتبار باشد، مقررات و شرایط باقیمانده در این نوشتار قابل اجرا خواهند بود.

  تغییرات در شرایط عضویت: «تماشاخونه» ممکن است شرایط اشتراک در سرویس «تماشاخونه» را در هر زمان تغییر دهد. اطلاعات مربوط به تغییر شرایط در وب‌سایت و اپلیکیشن «تماشاخونه» اعلام می‌گردند.

  ارتباطات الکترونیکی: «تماشاخونه» فقط به صورت الکترونیکی و از طریق ایمیل یا پیامک با شما تماس می‌گیرد. ارتباطات «تماشاخونه» با شما در مورد عضویت، ثبت نام، روش پرداخت، صورتحساب، تغییر رمز عبور، تأیید یا لغو سرویس، اعلان‌ها، تبلیغات، و امثالهم خواهند بود.

کد تخفیف خرید اشتراک از سایت خرید اشتراک از ecare

1― اشتراک مورد نظر خود را از لیست پایین صفحه انتخاب کنید.

2― در صفحه پرداخت، کد تخفیف را در قسمت "کد تخفیف" وارد کنید و بر روی "بررسی" کلیک کنید. در صورت صحت کد، مقدار تخفیف از هزینه نهایی کسر میشود.

3― سپس بر روی یکی از درگاه های بانکی کلیک کنید.

طبق تصاویر زیر میتوانید از طریق سایت تماشاخونه اشتراک تهیه کنید.

1― بر روی ورود کلیک کنید

2― از منوی سمت راست بر روی خرید اشتراک کلیک کنید

2― اشتراک مورد نظر خود را از لیست درون صفحه انتخاب کنید

3― بر روی یکی از درگاه های بانکی کلیک کنید

طبق تصاویر زیر میتوانید از طریق پنل ecare خود اشتراک تماشاخونه تهیه کنید.

1― بر روی ورود کلیک کنید

2― بر روی خدمات ارزش افزوده کلیک کنید

2― بر روی خرید اشتراک تماشاخونه کلیک کنید

3― اشتراک موردنظر خود را انتخاب کنید

4― بر روی تایید کلیک کنید

5― بر روی فعال سازی سرویس کلیک کنید

6― بر روی بازگشت کلیک کنید